Uprawnienia rodzicielskie pracowników

  • Jakie obowiązki ma pracodawca wobec pracowników – rodziców?
  • Na czym polega ochrona rodzicielstwa ustanowiona w przepisach i kiedy pracodawca powinien cofnąć wręczone wcześniej wypowiedzenie?
  • Co to oznacza, że pracownik wracający z urlopu macierzyńskiego powinien zostać dopuszczony do pracy za wynagrodzeniem, jakie otrzymywałby gdyby nie korzystał z urlopu?
  • Jak ma się obowiązek dopuszczenia do pracy do likwidacji stanowiska pracy pod nieobecność pracownika?

O tych i innych wątpliwościach związanych z uprawnieniami rodzicielskimi pracowników podczas spotkania w dniu 15 marca opowie Mec. Anna Górna-Nowak. Podczas webinaru wskazane zostaną także „nowości”, jakie dla pracodawców przewiduje tzw. dyrektywa work life balance i jej wdrożenie do polskich przepisów.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Środowe poranki z prawem pracy i HR”.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w formule online za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Po kliknięciu przycisku „Zapisz się!” zostaną Państwo przeniesieni na stronę webinarium, która umożliwi rejestrację uczestników.

Prelegenci

15.03.2023, środa

Godzina: 10:00-10:45

Szkolenie bezpłatne

Szkolenie online

Do udziału zapraszamy osoby odpowiedzialne za rozwój HR w firmach, pracujące w działach kadr i płac, osoby zarządzające oraz właścicieli firm.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij przycisk

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię będącą administratorem danych osobowych uczestników webinarium przedstawione są TUTAJ, a polityka prywatności dostępna jest TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją na wydarzenie.