Urlopy pracownicze ze szczególnym uwzględnieniem urlopów zaległych oraz tzw. urlopów na żądanie

Urlopy pracownicze to niewątpliwie jedno z „ulubionych” uprawnień każdego pracownika. W kodeksie pracy przewidzianych zostało wiele urlopów o odmiennym charakterze prawnym i różnych zasadach ich udzielania.

Webinar dotyczyć będzie praktycznych problemów w zakresie urlopów pracowniczych. Podczas szkolenia przedstawione zostaną wymiary poszczególnych urlopów, zasady ich udzielania, a także tematyka planowania i przesuwania urlopów wypoczynkowych oraz konsekwencje ich odwołania. Szczególną uwagę zwrócimy na urlopy zaległe oraz tzw. urlopy na żądanie, omówione zostaną także wybrane problemy praktyczne z nimi związane.

Prelegentem na wydarzeniu będzie Mec. Sylwia Jaworska.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Środowe poranki z prawem pracy i HR”.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w formule online za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Po kliknięciu przycisku „Zapisz się!” zostaną Państwo przeniesieni na stronę webinarium, która umożliwi rejestrację uczestników.

Prelegenci

17.05.2023, środa

Godzina: 10.00-10.45

Szkolenie bezpłatne

Szkolenie online

Do udziału zapraszamy osoby odpowiedzialne za rozwój HR w firmach, pracujące w działach kadr i płac, osoby zarządzające oraz właścicieli firm.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij przycisk

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię będącą administratorem danych osobowych uczestników webinarium przedstawione są TUTAJ, a polityka prywatności dostępna jest TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją na wydarzenie.