Zakończenie cyklu – podsumowanie i temat specjalny

Na zakończenie tegorocznej (już trzeciej!) edycji cyklu „Środowe poranki z prawem HR” zapraszamy na odcinek specjalny, który przygotowany zostanie przez wspólników kancelarii – Mec. Annę Kamińską i Mec. Michała Szuszczyńskiego. Na koniec zostawiamy najtrudniejsze i najbardziej niewygodne pytania, jakie pojawiły się w trakcie całego cyklu! Jako że mieliście (lub będziecie mieli) Państwo okazję poznać już oboje prelegentów, możemy zapewnić, że będzie bardzo ciekawie. 😊 Podobno inni prawnicy z kancelarii też szykują dla wspólników własne pytania…

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie przeprowadzone zostanie w formule online za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Po kliknięciu przycisku „Zapisz się!” zostaną Państwo przeniesieni na stronę webinarium, która umożliwi rejestrację uczestników.

Prelegenci

14.06.2023, środa

Godzina: 10:00-10:45

Szkolenie bezpłatne

Szkolenie online

Do udziału zapraszamy osoby odpowiedzialne za rozwój HR w firmach, pracujące w działach kadr i płac, osoby zarządzające oraz właścicieli firm.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm konkurencyjnych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij przycisk

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię będącą administratorem danych osobowych uczestników webinarium przedstawione są TUTAJ, a polityka prywatności dostępna jest TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją na wydarzenie.