Polski Ład – co zmienia dla pracowników, członków zarządu i kontraktorów (B2B)?

Polski Ład – co zmienia dla pracowników, członków zarządu i kontraktorów (B2B)?

Prezydent podpisał ustawę o zmianach podatkowych przewidzianą w Polskim Ładzie. Trzymamy rękę na pulsie i przygotowujemy webinar dotyczący omówienia zmian przepisów, które od 1 stycznia 2022 roku  dotyczyć będą pracowników, członków zarządów oraz osób zatrudnionych na b2b. W ramach spotkania omówimy m.in zmiany dotyczące:

  • wypłacania wynagrodzeń dla pracowników,
  • wprowadzenia nowych ulg podatkowych w PIT,
  • wyliczania składki zdrowotnej dla poszczególnych grup zatrudnionych.

Szkolenie poprowadzi Mec. Anna Szkudlarek w dniu 1 grudnia 2021 r. o godzinach 09:00-10:00.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w formule online za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Po kliknięciu przycisku „Zapisz się!” zostaną Państwo przeniesieni na stronę webinarium, która umożliwi rejestrację uczestników.

Prelegenci

01.12.2021, środa

Godzina: 09:00 -10:00

Szkolenie bezpłatne

Szkolenie online

Do udziału zapraszamy osoby odpowiedzialne za rozwój HR w firmach, pracujące w działach kadr i płac, osoby zarządzające oraz właścicieli firm.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

W celu zarejestrowania się na wydarzenie kliknij przycisk

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię będącą administratorem danych osobowych uczestników webinarium przedstawione są TUTAJ, a polityka prywatności dostępna jest TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją na wydarzenie.